Готель "Вілла Синевір"
Ми піклуємось про Вас та Ваше здоров'я!
(067) 584 66 73
(095) 199 01 91

Бальнеологічний курорт Східниця

Східниця - невелике селище, розташоване неподалік популярного курорту Трускавець. Бальнеологічний курорт національного значення імені Омеляна Стоцького. Східниця славиться своїми цілющими мінеральними водами, чистим повітрям, гарними краєвидами.
Як бальнеологічний курорт Східниця була визнана 9 січня 1976 р. Село розташоване у розлогій долині на березі невеликої гірської річки Східничанка. Курорт оточений хвойними лісами та мальовничими горами, що привело до формування своєрідного мікроклімату. М'яка зима та тепле літо, гарні краєвиди та дивне відчуття спокою, можливість поєднати лікування в Східниці унікальними мінеральними водами з відпочинком в Карпатах щорічно приваблює на курорт тисячі туристів.

Відпочинок в Східниці

Східниця – бальнеологічний курорт в Карпатах, розташований неподалік від Трускавця. Відпочинок в Східниці стає дедалі популярнішим в Україні та за кордоном. Селище оточене хвойними лісами та горами. Завдяки такому розташуванню формується особливий мікроклімат, який в поєднанні з унікальними мінеральними водами сприяє швидкому одужанню та відновленню сил.
Відпочити на вихідні у Східниці чи зупинитись на більш тривалий час, пройти курс лікування чи просто попити водички – Східниця стала альтернативою багатьом європейським курортам. Недалеко і недорого! Гарні краєвиди, тиша та спокій, справжня мінеральна вода з джерел, недорогі ціни на житло приваблюють гостей курорту.
Вілла "Синевір" є одним із небагатьох місць відпочинку у Східниці, де гармонійно поєднують турботу та любов до людей!
Незабутні краєвиди з вікон готелю, смачна кухня, затишні номери, доглянута територія навколо, теплота та увага нашого персоналу залишать тільки приємні спогади!
Якщо Ви хочете якісно відпочити в Східниці, добре провести час з користю для здоров'я – обирайте віллу "Синевір"!


Східниця, фото Готелі та вілли

Лікування в Східниці

Мінеральні води в Східниці є основою лікування. Рекомендуються при захворюваннях нирок, печінки та шлунку, сечокам’яній хворобі. У поєднанні з цілющими грязями, лікуванням озокеритом, фізпроцедурами, кліматичними особливостями і чистою екологією, лікування в Східниці є комплексним вирішенням проблем організму. Відпочинок, якісне лікування, очищення, релаксація - за всім цим приїзджайте на віллу "Синевір" у Східницю. Найкращі спеціалісти та високоякісне обладнання! Власний бювет, водолікування, фізіотерапія, лікувальний масаж, соляна кімната, фінська парна, косметичний кабінет - далеко не повний перелік послуг, що надаються у нас.


Східниця, фото Готелі та вілли

Мінеральні води Східниці

Мінеральні води є основою лікування в Східниці. За своїм складом є аналогом відомої мінеральної води «Нафтуся» в Трускавці.
Курорт Східниця має мінеральні води чотирьох типів: «Нафтуся» - з вираженою жовчогінною дією (джерела №8, 9, 10, 25, свердловини 1С та 18С), з підвищеним вмістом органічних речовин (джерела 1, 3, 26); з підвищеним вмістом заліза (джерела №13, 15); хлоридно-натрієва вода з підвищеним вмістом брому (джерела 21, 21-а); мінеральна вода типу «Боржомі» (свердловина № 2с).
Пити мінеральну воду в Східниці можна лише за призначенням лікаря, при певній температурі та бажано під наглядом лікарів!