Готель "Вілла Синевір"
Ми піклуємось про Вас та Ваше здоров'я!
(067) 584 66 73
(095) 199 01 91

Оздоровчий центр в Східниці

АКЦІЇ!!!

Вигідне бронювання номерів у низький сезон!

Бронюйте номер від 7 днів і більше – та отримайте 10% знижки на проживання у будь-якій категорії номеру. Пропозиція діє:
з 10.01.2022 до 31.05.2022 та
з 01.10.2022 до 24.12.2022
*Дана акція не сумується з іншими акційними пропозиціями, а також з уже існуючими знижками по програмі лояльності.

Спеціальна пропозиція «Іменинник»!

Завітайте у віллу «Синевір» на свой ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ та отримайте знижку 20% на проживання (за 10 днів до дня народження та 10 днів після)
• Знижка для гостя-іменинника надаєтья лише на номер іменинника та на всі дні проживання.
• Для отримання умов даної пропозиції – при заселенні необхідно пред'явити паспорт.

Група від 6 чоловік!

Плануйте свій відпочинок разом з друзями, співробітниками чи збирайте групу за спільними інтересами та заощаджуйте на проживанні у номері будь-якої категорії. Групам від 6 чоловік надається знижка 10% на всі дні проживання на кожний номер. До Ваших послуг конференц-зал (для семінарів чи тренінгів), тренажерний зал, настільний теніс, більярд, сауна, мангал. *Дана акція не сумується з іншими акційними пропозиціями, а також з уже існуючими знижками по програмі лояльності.

При бронюванні номера з повним пансіоном!

Лікувальні фізіотерапевтичні процедури входять у вартість номера:
спелеотерапія (соляна кімната), пресорний лімфодренаж, магнітотерапія, електрофорез, інгаляція, дарсонваль, ультразвук, лазеротерапія, УВЧ.
Пропозиція діє у період:
з 10.01.2022 - 31.05.2022
з 01.10.2022 – 24.12.2022
*Медичні процедури призначаються індивідуально лікарем.
* Кількість фізпроцедур не перевищує 3 процедури на 1 особу / на 1 день.
* Невикористані процедури не повертаються та не обраховуються. *Дана акція не сумується з іншими акційними пропозиціями, а також з уже існуючими знижками по програмі лояльності.

Спецпропозиції замовляйте за телефонами:
+38 (067) 584-66-73;
+38 (095) 911 75 18;
+38 (095) 199 01 91

та через e-mail: villasynevir@gmail.com


У віллі "Синевір" в Східниці працює власний невеликий медичний центр з бюветом мінеральних вод. До Ваших послуг найкращі спеціалісти та високоякісне обладнання. У нашому медичному центрі надати гостям медичні послуги: водолікування, фізіотерапія, лікувальний масаж, озокеритотерапія; соляна кімната, косметологічний кабінет.Східниця, фото Готелі та вілли

Водолікування

Водолікування (гідротерапія) - зовнішнє застосування води з лікувальною і профілактичною метою.
Водні процедури, що застосовуються в медичному центрі вілли "Синевір" у Східниці, тренують кровоносні судини, знімають нервові перевантаження і стрес, покращують функції і зовнішній вигляд шкіри. Гідротерапія стає важливою складовою будь-якого відновного лікування.
Гостям пропонуються процедури: гідромасаж, перлинна ванна, хвойна ванна, соляна ванна.


Східниця, фото Готелі та вілли

Фізіотерапія

Фізіотерапія являє собою цілий комплекс лікувального впливу на організм людини за допомогою фізичних факторів.
Енергія води та тепла, цілюща сила рослин та мінералів, досвід та турбота наших спеціалістів наповнять кожну клітину життєвою енергією та відновлять здоров'я.
Лікувальні процедури: озокеритотерапія, гідроколонотерапія та мікроклізми, ультразвукова терапія, лімфодренаж, магнітотерапія, лазерна терапія, пресотерапія, дарсонвалізація, спелеокамера, інгаляції, УВЧ та інші.


Східниця, фото Готелі та вілли

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж впливає на рецептори, які знаходяться на поверхні тіла людини і на більш глибокі структури, такі як судини, м'язи і внутрішні органи, підвищує тонус периферичної і центральної нервової системи.
Лікувальний масаж в Східниці в медичному центрі вілли "Синевір" являє собою поширений і дієвий немедикаментозний спосіб терапії.
Правильно підібрана техніка лікувального масажу спеціалістами медичного центру поліпшує кровообіг, стимулює викид біологічно активних речовин, поліпшує настрій і підвищує життєвий тонус.


Східниця, фото Готелі та вілли

Соляна кімната

Соляна кімната в Східниці на віллі "Синевір" - це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою, гіпертонічною хворобою, захворюваннями органів дихання... Основним лікувальним фактором є найдрібніші частинки кам’яної солі в повітрі. Сольові кімнати застосовуються для: очищення й лікування дихальних шляхів; лікування алергії і її профілактики; оздоровлення системи кровообігу; отримання косметологічного ефекту, омолодження, лікування захворювань шкіри; загальної реабілітації і оздоровлення організму.


Східниця, фото Готелі та вілли

Косметологічний кабінет

Надаємо різноманітні доглядові та омолоджуючі процедури для краси та здоров’я вашої шкіри.
Косметологічний кабінет вілли Синевір пропонує широкий спектр сучасних косметологічних послуг, таких як:

  • ліфтинг, масаж обличчя, вакуумний масаж обличчя;
  • чистка обличчя: ультразвукова, механічна (ручна), комбінована;
  • пілінги; програми: Anti-age, антикупероз, зволоження;
  • вакуумно-роликовий масаж тіла;
  • безін'єкційна карбоксітерапія СО₂.