Готель "Вілла Синевір"
Ми піклуємось про Вас та Ваше здоров'я!
(067) 584 66 73
(095) 911 75 18

Медичний центр в Східниці

У віллі "Синевір" в Східниці працює власний невеликий медичний центр з бюветом мінеральних вод. До Ваших послуг найкращі спеціалісти та високоякісне обладнання. У нашому медичному центрі надати гостям медичні послуги: водолікування, фізіотерапія, лікувальний масаж, озокеритотерапія; соляна кімната, косметологічний кабінет.Східниця, фото Готелі та вілли

Водолікування

Водолікування (гідротерапія) - зовнішнє застосування води з лікувальною і профілактичною метою.
Водні процедури, що застосовуються в медичному центрі вілли "Синевір" у Східниці, тренують кровоносні судини, знімають нервові перевантаження і стрес, покращують функції і зовнішній вигляд шкіри. Гідротерапія стає важливою складовою будь-якого відновного лікування.
Гостям пропонуються процедури: гідромасаж, перлинна ванна, хвойна ванна, соляна ванна.


Східниця, фото Готелі та вілли

Фізіотерапія

Фізіотерапія являє собою цілий комплекс лікувального впливу на організм людини за допомогою фізичних факторів.
Енергія води та тепла, цілюща сила рослин та мінералів, досвід та турбота наших спеціалістів наповнять кожну клітину життєвою енергією та відновлять здоров'я.
Лікувальні процедури: озокеритотерапія, гідроколонотерапія та мікроклізми, ультразвукова терапія, лімфодренаж, магнітотерапія, лазерна терапія, пресотерапія, дарсонвалізація, спелеокамера, інгаляції, УВЧ та інші.


Східниця, фото Готелі та вілли

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж впливає на рецептори, які знаходяться на поверхні тіла людини і на більш глибокі структури, такі як судини, м'язи і внутрішні органи, підвищує тонус периферичної і центральної нервової системи.
Лікувальний масаж в Східниці в медичному центрі вілли "Синевір" являє собою поширений і дієвий немедикаментозний спосіб терапії.
Правильно підібрана техніка лікувального масажу спеціалістами медичного центру поліпшує кровообіг, стимулює викид біологічно активних речовин, поліпшує настрій і підвищує життєвий тонус.


Східниця, фото Готелі та вілли

Соляна кімната

Соляна кімната в Східниці на віллі "Синевір" - це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою, гіпертонічною хворобою, захворюваннями органів дихання... Основним лікувальним фактором є найдрібніші частинки кам’яної солі в повітрі. Сольові кімнати застосовуються для: очищення й лікування дихальних шляхів; лікування алергії і її профілактики; оздоровлення системи кровообігу; отримання косметологічного ефекту, омолодження, лікування захворювань шкіри; загальної реабілітації і оздоровлення організму.


Східниця, фото Готелі та вілли

Косметологічний кабінет

Надаємо різноманітні доглядові та омолоджуючі процедури для краси та здоров’я вашої шкіри.
Косметологічний кабінет вілли Синевір пропонує широкий спектр сучасних косметологічних послуг, таких як:

  • ліфтинг, масаж обличчя, вакуумний масаж обличчя;
  • чистка обличчя: ультразвукова, механічна (ручна), комбінована;
  • пілінги; програми: Anti-age, антикупероз, зволоження;
  • вакуумно-роликовий масаж тіла;
  • безін'єкційна карбоксітерапія СО₂.